Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolorowe pisanie na chacie i na tabliczkach!


MarceloSSG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Więc tak są nam potrzebne jeden plugin i zmiana w configu:

Pisanie na chacie:

http://dev.bukkit.org/server-mods/essentials/

Pisanie na tabliczkach edycja configu w essentials:

Config.yml
# Essentials Sign Control
# See http://wiki.ess3.net/wiki/Sign_Tutorial for instructions on how to use these.
# To enable signs, remove # symbol. To disable all signs, comment/remove each sign.
# Essentials Colored sign support will be enabled when any sign types are enabled.
# Color is not an actual sign, it's for enabling using color codes on signs, when the correct permissions are given.

enabledSigns:
#  - color

Zmienić na:

Config.yml
# Essentials Sign Control
# See http://wiki.ess3.net/wiki/Sign_Tutorial for instructions on how to use these.
# To enable signs, remove # symbol. To disable all signs, comment/remove each sign.
# Essentials Colored sign support will be enabled when any sign types are enabled.
# Color is not an actual sign, it's for enabling using color codes on signs, when the correct permissions are given.

enabledSigns:
  - color

Czyli po prostu usunąć "#"

 

  -

 


2. Jak pisać kolorem? Podstawą jest znak &. Pisze się np. &2Text I mamy kolor ciemny zielony. Zobaczcie na ss'a. Sa kolorowe liczby. Taka jaka liczba taki kolor się robi? KPW?

UQUOP.png


Więc jak robić przekreślenia, matrixa, podkreślenia i pogrubienie?
To wygląda tak:
Matrix: &kText
Podkreślenie: &nText
Przekreślenie: &mText

Pogrubienie: &lText   (l czyli z dużej "L" jak by ktoś pomylił z dużym i :D)

 

Uwaga!!!

Kolorowe nazwy zapisów (singleplayer) i: opisy serverów!!!!!!

Z kolorowymi nazwami   zapisów (singleplayer) i: opisy serverów!!! 

Jest dokładnie tak samo tylko nie ma znaku: & tylko paragraf czyli: §

 

Prośba do administracji aby zmieniła nazwę tematy na:

 

[TuT] Kolorowe pisanie na chacie, tabliczkach, kolorowe nazwy zapisów  i opisy serverów!

 

Był bym bardzo wdzięczny :)

Pomogłem? Daj lik'a!

 

Pozdrawiam

Marcel

 

PRZEPRZASZAM, ALE TEN TEMAT NIE BĘDZIE AKTUALIZOWANY!

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzieki za poradnik bo zawsze nie wiedzialem jak pisac na kolorowo [Na tabliczkach] oczywiscie plusik pozdrawiam.

Pomogłem ? daj LIKE ! :D
100 Postow- Zaliczone :)
200 Postow- Zaliczone :)
300 Postow- X

Szukam YouTuberow na serwer minecraft 150s, Chetnych pisac na PW ;)

Opublikowano

Dzieki za poradnik bo zawsze nie wiedzialem jak pisac na kolorowo [Na tabliczkach] oczywiscie plusik pozdrawiam.

Dzięki :)

@ref

Opublikowano

Fajne, ale jeszcze jest "&L" do pogrubienia napisów ;D

sgh.png
KLIK!! W napis wyżej by ocenić :D
Gdy do mnie piszesz na gg,skype i pw przedstaw się i dopiero opisz czego

ode mnie potrzebujesz :P

Opublikowano

Z góry dzięki za wszystkie komentarze i lajki dla mnie to oczywiste te pisanie ale innym widzę że się przydało :)

Dodano pare rzeczy!

@ref

Opublikowano

niepotrzeba singcolor ponieważ esencial ma kolory na tabilczkach w sobie kiedyś pisałem poradnik zaraz podam link.

http://www.mpcforum.pl/topic/851364-tutkolory-na-tabliczkach-bez-coloredsing/#entry6277582

Nie prawda. Musi być colored signs. Chyba że ktoś umie konfigurować essentials to nie musi. Ale ile jest takich ludzi??? No więc...

@ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...